Volné pracovní místo  Senior SAP Servis specialista v oblasti distribuce

Lokalita Praha
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–120 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • poročilé konfigurační a technické znalosti SAP SD
  • Znalost distribučních procesů
  • Schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s prací ve výrobním prostředí výhodou

Náplň práce:
  • úzká spolupráce s interními a externími poskytovateli služeb, podpora řešení incidentů, účast na projektech vývoje

Práce je na Home office v Praze - hlavní kancelář je v Ostravě (28. října 65, 702 00, Ostrava)

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění, cafeterie

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2022

Máte zájem o nabídku Senior SAP Servis specialista v oblasti distribuce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Kovaľová z Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior SAP Servis specialista v oblasti distribuce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.