Volné pracovní místo Senior technik/helpdesk - Internet, Wi-Fi, IPTV,VolP

15.9.2016
Cznet s.r.o.
Místo pracoviště
Pod vodárenskou věží 271/2, Libeň, 182 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
30 000 Kč - 50 000 Kč / měsíc
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 15.9.2016

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Praha 8 – Libeň, Pod Vodárenskou věží 2
Kontaktní osoba pro první kontakt: paní Hana Krištiaková – e-mail: poslat email
Upřesňující informace: Jsme telekomunikační operátor poskytující po vlastní optické a bezdrátové infrastruktuře IPTV kabelou televizi,vyso­korychlostní internet a hlasové služby. Služby poskytujeme zejména v nových bytových domech předních pražských developerů, ale i ve starších panelových zástavbách po celé Praze a v Jihočeském kraji. Do našeho teamu hledáme vhodného kandidáta na pozici „SENIOR TECHNIK/HELPDESK – Internet,Wi-Fi, IPTV, VolP“
SENIOR TECHNIK/HELPDESK – Internet,Wi-Fi,IPTV,VolP
Pracoviště: Praha 8

CO BUDETE DĚLAT

  • řešit technické požadavky zákazníků po telefonu a emailu
  • budete pomocnou rukou a oporou techniků v terénu
  • starat se o údržbu a servis rozsáhlé optické a bezdrátové sítě
  • plánovat práci techniků a podílet se na rozšiřování páteřní optické a bezdrátové sítě
  • úzce spolupracovat s ostatními odděleními společnosti
  • provádět odbornější servis a instalace síťových prvků
  • případně držet technickou pohotovost (cca.1× za měsíc)

CO OD VÁS BUDEME OČEKÁVAT

  • zodpovědnost,sa­mostatnost,schop­nost se adekvátně rozhodovat a samostatně plánovat činnosti
  • schopnost domluvit se a komunikovat s klienty a kolegy
  • analytické a systémové myšlení při rozhodování a řešení úkolů
  • všeobecný přehled v oboru IT (HW,SW,sítě)
  • pokročilé znalosti a praktické zkušenosti s TCP/IP, L2/L3 switche, Mikrotik, UBNT a mw spoje v pásmu 10–80Hz
  • znalosti IPTV multicast, unicast výhodou
  • při montáži internetových přípojek práci ve výškách
  • manuální zručnost při práci s elektrickým nářadím
  • pracovní kreativitu,ne vždy jde vše podle plánu.....
  • ochotu dále se odborně vzdělávat a růst
  • občas pracovat i mimo základní pracovní dobu
  • odolnost vůči stresu

CO BUDETE POTŘEBOVAT

  • nejlépe platnou vyhlášku č. 50, min.§6(nebo možnost si ji obnovit)a výškové práce
  • řidičský průkaz sk. B
  • SŠ vzdělání nebo praxe v oboru

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • práci ve skvělém a mladém kolektivu,který práce baví
  • práci na HPP,OPP,Externě -Ž.L., nebo dle dohody
  • možnost příspěvku na dopravu (pro HPP a mimopražské)
  • možnost zaměstnaneckých benefitů (DPP,HPP)
  • možnost příspěvků na dovolenou a stravenky až 85Kč (HPP)
  • možnost spolupracovat externě (z domova)
  • SIM karta s neomezeným voláním (v případě práce mimo provozovnu)
  • i v případě práce na ŽL, možnost služebního vozu (k plnění povinností)
  • sleva na služby (televize,internet)

JAK VÁS OCENÍME

  • mzda dle výše odbornosti,praxe a výkonů: 30–50.000 Kč-měs.
  • příplatky za služby/pohotovost a práci nad rámec základní pracovní doby
  • máte u stávajícího zaměstnavatele jiné výhody? U nás není nic nemožné.

NÁSTUPNÍ TERMÍN: včera bylo pozdě :)
Kontakt:
Na Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie,který by nás měl oslovit, se již teď těšíme. Mějte na paměti,že v odeslaném životopise je nutné uvádět jen pravdivé a přesné údaje. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude Váš životopis předán třetím stranám ani dále šířen. Veškeré údaje obsažené ve Vašem životopise budou uchovány s veškerou péčí po dobu hledání vhodného kandidáta na uvedenou pozici,nejdéle však jeden rok a to v souladu se zněním příslušného zákona o ochraně osobních údajů.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • možnost zaměstn

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – sk. B

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Hana Krištiaková (Cznet s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Cznet s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Cznet s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.