Volné pracovní místo  SENIOR ÚČETNÍ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–65 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Žitná č.p. 1098/15
Rumburk 1, 408 01 Rumburk

Popis pozice - náplň práce:
  • komplexní zpracování podvojného účetnictví
  • účtování investičního majetku a dotací
  • znalost daňové problematiky
  • vedení týmu
  • příprava podkladů pro měsíční a roční závěrky, spolupráce s auditorem
  • cenotvorba, kalkulace výrobních produktů společnosti, analýzy ziskovosti zakázek
  • spolupráce na ročních finančních plánech a forecastech
  • příprava komplexnějších interních účetních dokladů
  • kontrola účetních zápisů, účetních operací v rámci daňové evidence i účetnictví
  • kontrola správnosti fakturace, pokladních dokladů, zůstatků jednotlivých účtů

Předpokladem pro výkon práce je:
  • VŠ/SŠ ekonomického směru (zkušenost na obdobné pozici výhodou)
  • praxe v podvojném účetnictví
  • znalost finančních ukazatelů a finančního výkaznictví
  • znalost českých účetních standardů a účetních principů
  • znalost mzdového účetnictví
  • logické myšlení a ochotu učit se novým věcem
  • vynikající komunikační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • organizační schopnosti

Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc

Kontakt: Bc. Jitka Eismann, e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku SENIOR ÚČETNÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jitka Eismann z METALURGIE Rumburk s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SENIOR ÚČETNÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.