Volné pracovní místo  seřiziovač, mechanik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 500–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Za Humny 3301/18, 697 01 Kyjov.
Na této pozici budete odpovědný zejména za: bezproblémový chod strojních zařízení, nastavování parametrů, optimalizaci a údržbu, seřízení strojů a výrobních linek, nastavení parametrů lisů, vedení záznamů o údržbě
Náplň práce:
odpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení,nastavování parametrů,optimalizaci a údržbu
zajišťuje seřízení strojů a výrobních linek
provádí preventivní prohlídky dle plánu
provádí výměnu nástrojů
provádí nastavení parametrů lisů
zodpovídá za seřízení robotů
provádí úpravy parametrů strojů
identifikace a analýza závad,jejich předcházení a odstraňování
Vedení záznamů o údržbě
Požadujeme:
SŠ, SOU vzdělání
praxe v automotive výhodou (výrobní společnosti)
zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek
základní znalost práce na PC
ŘP skupiny B
Ochota pracovat ve třísměnném provozu
flexibilita
odolnost vůči stresu
samostatnost a pracovní nasazení
Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
motivační programy
jazykové a další odborné vzdělávání
další bonusy
Kontakt na tel. použijte odpovědní formulář od 8:00 do 12:00 hod nebo na mail. použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 27.5.2016