Volné pracovní místo SEŘIZOVAČ / ÚDRŽBÁŘ

22.3.2016
VAMAFIL, spol. s r.o.
Jamská 2360/49, Žďár nad Sázavou 1, 591 01, Žďár nad Sázavou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Práce na směny (ranní x odpolední)

Pracovní náplň
?údržba strojního vybavení
?seřizování strojů

Nabízíme
?příjemné pracovní prostředí
?dobré mzdové ohodnocení
?zázemí stabilní společnosti
?firemní benefity včetně 13. platu

Požadavky
?vyučen v oboru opravář, zámečník, mechanik
?praxe v technickém oboru
?manuální zručnost
?zdravotní způsobilost
?spolehlivost
?bezúhonnost

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)