Volné pracovní místo  Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • vzdělání strojního zaměření
  • zkušenosti s obsluhou a programováním (výhodou) CNC frézy nebo soustruhu
  • orientace v normách a v technických podkladech pro obrábění podmínkou
  • znalost programování v řídicích systémech velkou výhodou
  • schopnost volby postupu práce
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční)
  • manuální zručnost, zodpovědnost
  • spolehlivost, pečlivost, svědomitost
  • aktivní přístup k práci
  • vysoká míra samostatnosti

Náplň práce:
  • obrábění na CNC fréze, soustruhu, programování
  • sestavení nástrojů a materiálů, určení parametrů řezu
  • práce s měřidly
  • čtení a použití technických podkladů
  • určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů
  • čtení údajů různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce
během výrobního provozu

Nabízíme:
  • zajímavé platové hodnocení
  • stabilní práci mezinárodní výrobní společnosti
  • moderní technologické vybavení
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • soustavné vzdělávání,
  • možnost výuky jazyka pro každého zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příspěvky na stravování, závodní stravování
  • životní pojištění a další

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016