Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ/-KA CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ V KOVOVÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SEŘIZOVAČ/-KA CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ V KOVOVÝROBĚ
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, třísměnný provoz
  • Popis pracovní pozice: nastavování CNC strojů, provádění nutných oprav, řízení směny, nutná administrativa
  • Požadujeme: vyučení v oboru výhodou, 1 rok praxe v oboru seřizování CNC strojů a programování, čtení výkresové dokumentace, organizační schopnosti, znalost měření měřidly pro kovovýrobu, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost
  • Nabízíme: zázemí česko-německé společnosti s evropskou působností, možnost zaučení v zahraničí, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající platové ohodnocení, zvláštní peněžité odměny, možnost kariérního růstu, motivační program společnosti
  • V případě zájmu kontaktujte: Mosnáková Martina, tel.: použijte odpovědní formulář (volat 8:30 - 16:30), e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2016