Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mechanik ve strojírenství
Lokalita:
Brno-venkov
Zveřejnil:
Úřad práce Tišnov
Může se Vám hodit:
Mechanik ve strojírenství Brno-venkov

Volné pracovní místo Seřizovač textilních strojů

11.10.2016
MOUKA TIŠNOV, s.r.o.
Místo pracoviště
Koráb 133, Tišnov, 666 01, Tišnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Pracovní doba dvousměnna: 6:00 – 14:15 a 13:45 – 22:00. Práce v hluku. Je možná úprava pracovní doby.

Náplň práce:
seřízení stroje před začátkem série, kontrola a úpravy během výroby.

Požadavky:
min. vyučen ve strojírenském oboru např.: (učební obor – seřizovač textilních strojů, mechanik – elektronik, automechanik, soustružník, zámečník, obráběč kovů), manuální zručnost, zájem o práci, zodpovědnost, samostatnost, schopnost komunikace s lidmi, dobrý zrak.

Nabízíme:
zázemí rodinné firmy s tradicí od roku 1842, mimořádné odměny, příspěvek na stravování, dovolenou navíc.

Zašlete, prosím, svůj životopis (včetně kontaktu) nejpozději do 23.10.2016 na personální oddělení – paní Brabcová poslat email tel.: poslat email ).
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.