Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ / ÚDRŽBÁŘ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Správné seřízení strojů dle výrobních specifikací, obsluha a provoz vstřikolisů a jejich periferií.
  • Výměna forem, nastavení parametrů a kontrola kvality.
  • Spolupráce s nástrojaři na opravách a optimalizaci funkce forem.
  • Dodržování pracovní a technologické kázně.
  • Zlepšování výrobních procesů.
  • Práce ve třísměnném nebo v nepřetržitém provozu.
Váš profil:
  • SOÚ nebo SŠ vzdělání technického směru.
  • Praxe v automotive a znalost jejich standardů výhodou, nikoliv podmínkou - vhodné i pro absolventy.
  • Zkušenosti jako seřizovač vstřikolisů.
  • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost.
  • Vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou.
Nabízíme:
  • Možnost osobního profesního rozvoje.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zázemí rostoucí společnosti s mezinárodním působením.
  • Příspěvek na stravování.
  • Dovolená navíc.
V případě zájmu o tuto pozici, pošlete svůj profesní životopis společně s průvodním dopisem
na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 24.11.2016