Volné pracovní místo  CNC obráběč / obsluha CNC / frézař

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Slatiňany
Hledáme spolehlivého kolegu na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:
  • kusová a malosériová výroba na 3osé CNC frézce HURCO

Požadujeme:
  • vzdělání v oboru
  • praxi na CNC obráběcích centrech
  • technické myšlení
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zodpovědnost za svěřenou výrobu a preciznost
  • praxe na konvenčních strojích výhodou

Nabízíme:
  • pouze ranní směnu od pondělí do pátku
  • 5 týdnů dovolené
  • základní mzdu 35.000 Kč
  • příplatky za efektivní výrobu (až 100Kč/hod navíc)
  • možnost přivydělat si na přesčasech
  • prémie 2x ročně
  • stabilní práci v menším kolektivu

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - obsluha CNC strojů

Benefity

  • Zvláštní prémie - Příplatky za efektivní výrobu (100Kč/hod)
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Jiné výhody - Pouze ranní směna, pondělí - pátek

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.5.2024

Máte zájem o nabídku CNC obráběč / obsluha CNC / frézař?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Josef Pavlas z Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku CNC obráběč / obsluha CNC / frézař

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.