Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Obráběč kovů
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Obráběč kovů Liberec

Volné pracovní místo SEŘIZOVÁNÍ A OBSLUHA CNC FRÉZKY

30.11.2016
R.A.P. plast s.r.o.
Místo pracoviště
Rozdvojená 337, Minkovice, 463 12, Šimonovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Jedná se o práci při zakázkové výrobě výrobků z plastů pro různé oblasti použití. Práce je vykonávána v malém stabilním kolektivu, který úzce kooperuje při výrobě dílů. Na výrobu obrobků CNC frézky navazují další úkony. Jedná se o malosériovou výrobu frézovaných dílů z deskového materiálu (2D či 3D obrábění)
U uchazečů oceníme:

  • SŠ vzdělání nejlépe strojní (nebo jiný technický obor)
  • Zkušenost s programováním strojů
  • Znalost CAD/CAM programů
  • Technická zručnost
  • Spolehlivost a pečlivost,
  • Zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci s moderní technologií
  • Motivační mzdové ohodnocení podle zkušeností
  • Odměny dle splněné práce
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou
  • Práce v malém kolektivu v jednosměnném provozu

"- Nástup ihned

  • Mzda 20–25.000,– Kč dle zkušeností

Náplň práce:

  • Obsluha CNC routeru – obrábění plastů a lehkých slitin
  • Programování CNC v příjemném grafickém rozhraní
  • Organizace a plánování výroby, výroba malých sérií
  • Koordinace s ostatními technologiemi pro tváření plastů

Poznámka:
V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu poslat email výkonu práce: Liberec, Šimonovice

Zájemci se mohou hlásit e-mailem formou strukturovaného životopisu.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC