Volné pracovní místo Servírka - číšník - obsluha golfového simulátoru

22.12.2016
GELLO WEST s. r. o.
Místo pracoviště
Pražská 3227, Teplice, 415 01, Teplice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování, ochota, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, praxe obsluhy registrační pokladny vítána, čistý trestní rejstřík
Náplň práce: obsluha provozu kavárny s terasou, obsluha golfového simulátoru a jeho rezervačního systému
V případě zájmu zasílat životopis na email  poslat email

Podobné nabídky práce

Číšník - servírka
D Požadujeme: praxi v oboru, schopnost týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, zdravotní průkaz v potravinářství podle §19 zák. 258/2000 Sb. Hlásit se osobně na adrese Svatopluka Čecha 2, Teplice u pí. Novotné v lázeňském domě J ...
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Svatopluka Čecha 1170/2, Teplice Plný úvazek
týden
Číšník/servírka
Požadujeme: - znalost AJ nebo NJ V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: <!--poslatEmail-->
TEPGASTRO s.r.o. Pod Doubravkou 2385/29, Teplice Plný úvazek
týden
D Požadujeme vyučení v oboru. Hlásit se telefonicky nebo na e- mail. Možno zasílat uchazeče s doporučenkou na adresu firmy - Restaurace Metropole, Josefská 1979, Teplice ve všední dny od 14:00 do 18:00.
Truck Pedan s.r.o. Josefská 1979, Teplice Plný úvazek
aktivní
Servírka / číšník
D Požadujeme pracovitost, spolehlivost. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo osobně (od 10 hod na adrese provozovny). S doporučenkou se hlašte na adrese provozovny pondělí-pátek od 10 do 16 hod.
Jetula Bafqari Průřezná 298, Teplice Plný úvazek
Pracoviště: restaurace ČERNÝ ORELl Požadujeme: - komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování V případě zájmu se lze hlásit telefonicky: <!--poslatEmail-->- paní Burdová
GUSTO Catering, s.r.o. Vilová 18, Osek Plný úvazek
D Požadujeme: ochotu učit se novým věcem - možnost zaučení. Hlásit se telefonicky - <!--poslatEmail-->nebo <!--poslatEmail-->nebo na e-mail. S doporučenkou se lze hlásit v pondělí a středu od 10:00 do 15:00.
Andrea Nedvědová Mírové náměstí 78, Hrob Brigády