Volné pracovní místo Servírka/číšník, pizzerie

20.9.2016
SEWECOM ONLINE s.r.o.
Místo pracoviště
Staroveská 274, Brušperk, 739 44, Brušperk
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
restaurace u Babek ve Staré vsi nad Ondřejnicí

Životopis s průvodním dopisem zašlete na email poslat email
Do životopisu případně průvodního dopisu uveďte, jak budete řešit dopravu do zaměstnání.

Pracovní náplň:

  • Obsluha zákazníků, později zodpovědnost za vedení restaurace

Očekávame:

  • praxi v pohostinství nebo chuť pracovat a učit se
  • vysoké pracovní nasazení
  • optimálně pro uchazeče/ky s vlastním autem – v případě zavíračky po 22 hodině je složitější doprava ze Staré Vsi

Nástup dle dohody.
Ohodnocení dle pracovních výsledků.

Podobné nabídky práce

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA
C<!--poslatEmail-->/1/2017 vyučený nebo s praxí v oboru, ubytování a personální strava v době směn - možné kontakt - viz výše
BOUDA JAN s.r.o. 206, Malenovice Plný úvazek
týden
A16 vyučení ani praxe nejsou nutné, zájem o uvedený druh činnosti - zaučí, zkušební doba - v rámci DPP, poté HPP; pracovní doba: Ne+Po 11,00-21,00 hod. Út-ČT 11,00-22,00 hod. Pá+So 11,00-23,00 hod. Kontakt - telefonicky, e-m ...
Alena Bubíková 387, Lučina Brigády
C<!--poslatEmail-->obsluha bowlingu, vyučení není nutné, praxe není podmínkou, turnusové směny kontakt - viz výše
NA HARCOVNĚ s.r.o. 12, Frýdlant nad Ostravicí Plný úvazek
aktivní
SERVÍRKA - ČÍŠNÍK (DPP)
A16 (DPP) nonstop provoz (7-19, 19-07 hod.), obsluha baru, VLT a IVT automatů v herně kontakt - telefonicky, e-mailem, osobně - po předchozí domluvě
Lenka Walderová Jiřího Trnky 63, Frýdek-Místek Brigády
aktivní
ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Požadujeme - spolehlivost, časová flexibilita. Vhodné i pro absolventy. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: <!--poslatEmail--> Pracoviště: Komorní Lhotka
Jan Lafek 312, Komorní Lhotka Plný úvazek
Aktualizace 9.1.2017 Požadujeme - vyučen v oboru, pokud není vyučen, tak praxe min. 0,5 roku. Možnost ubytování + strava. Předem volat na tel. č.: <!--poslatEmail-->a domluvit si schůzku. Pracoviště: Komorní Lhotka
Jaroslav Sliž 315, Komorní Lhotka Plný úvazek