Volné pracovní místo  Servisní a instalační technik

Firma OCC, s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

Požadujeme: Manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, řidičský průkaz sk. B,
Pracovní náplň: Instalace zateplení a tepelných čerpadel
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, služební mobilní telefon, automobil
Možnost doškolovacích kurzů k rozšíření specializace

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, neomezená dovolená, služební automobil, PC, telefon

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Servisní a instalační technik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Brožák z OCC, s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní a instalační technik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.