Volné pracovní místo  Servisní a reklamační technici

Firma RAVAK a.s.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: Servisní a reklamační technici
Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hod.
Pracovní náplň:
  • montáž a instalace sanitárního zařízení do již hotových koupelen a WC
  • kontrola stavební připravenosti nebo podmínek pro instalaci
  • napojení na připravený přívod vody přes připravené roháčky
  • napojení na odpad
  • kontrola funkce výrobku
  • předvedení výrobku a seznámení s jeho užíváním
  • zaměřování atypických výrobků
  • řešení reklamací
  • vyplňování reklamačních protokolů
  • předávání přesných informací administrativním pracovníkům oddělení servisu a reklamací
  • tuzemské pracovní cesty
Odborný profil:
  • odborné vyučení bez maturity
  • technické myšlení a manuální zručnost
  • zkušenosti v oboru montáže sanity vítány
  • zkušenost v oblasti instalatérských prací výhodou
  • pozitivní přístup k práci a všestrannost, vztah k řemeslu
  • umění aktivního řešení svěřených úkolů a schopnost reagovat i na neočekávaně vzniklé situace
  • zodpovědný, spolehlivý a precizní přístup
  • podmínkou je ŘP sk. B a aktivní řízení
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • dochvilnost
Nástup možný dle dohody. Mzda: 35 000,- Kč
Místo výkonu práce Příbram
Zaměstnanecké výhody:
Pololetní a roční odměny, čtvrteltní prémie, proplácení přesčasových hodin, 5 týdnů dovolené. Příspěvky na sportovní aktivity, kulturní akce, preventivní lékařskou péči. Závodní stravování.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Servisní a reklamační technici?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jan Triner, personální ředitel z RAVAK a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní a reklamační technici

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.