Volné pracovní místo Servisní a reklamační technici

31.5.2016
OKNOPLASTIK s.r.o.
Místo pracoviště
Za Balonkou 267, Příbram I, 261 01, Příbram
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Pozice: servisní a reklamační technici
PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • záruční i pozáruční servis oken a okenních doplňků
  • montáž okenních doplňků – vrata, rolety, žaluzie, sítě
  • odstraňování reklamací
  • úzká spolupráce s asistentkou servisního oddělení
  • spolupráce s odděleními v rámci společnosti
  • plnění stanovených cílů

POŽADUJEME:

  • manuální a technickou zručnost
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, časovou flexibilitu, samostatnost, bezúhonnost
  • obchodního ducha

NABÍZÍME:

  • zaměstnání u stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení – mzda od 15.000 + bonusové složky
  • kvalitní zaškolení

NÁSTUP: – dohodou. Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, školení
Kontakt:své životopisy zasílejte na email: poslat email
Místo výkonu práce:OKNOPLASTIK s.r.o., Příbram, Za Balonkou č.p. 267, Příbram I