Volné pracovní místo SERVISNÍ A REKLAMAČNÍ TECHNIK

8.9.2016
Okna Macek s.r.o.
Místo pracoviště
Sokolovská 113/134, Rybáře, 360 05, Karlovy Vary
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Kontakt: POUZE e-mailem: poslat email
Pracovní doba: 7.00–15.30 hod
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, ŘP skupiny B, logické a technické myšlení, manuální zručnost, bezúhonnost (výpis z rejstříků trestů), komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav.
Náplň práce: Servisní a reklamační zásahy – servis plastových a dřevěných oken a dveří, interiérových dveří a garážových vrat, opravy, výměny komponentů na dané výrobky. Jednání se zákazníky. Praxe podmínkou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti, firemní auto k dispozici, mzda až do výše 30 000,–Kč.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: poslat email Do předmětu e-mailu napište REKLAMAČNÍ TECHNIK – KARLOVY VARY.

Podobné nabídky práce

dělník
Kontakt: předem telefonicky 8.00 - 18.00 hod. Firma Betapor spol. s.r.o. se zabývá výrobou stavebnicových systémů obložení krbů z lehčených betonových tvarovek. Přijmeme dělníky do provozu na rozebírání a čištění ocelových forem. ...
BETAPOR spol. s r.o. 99, Božičany Plný úvazek
týden
dělníci v oblasti výstavby budov
Kontakt: předem telefonicky každý čtvrtek od 8.00 - 12.00 hod, e-mailem, osobně každý pátek od 8.00 do 9.00 hod na adrese: Alšova 1573/4. Pracoviště: okres Karlovy Vary Spolehlivost, soběstačnost, chuť pracovat. Pracovní doba: 6.0 ...
EKOBUD DRUŽSTVO Karlovy Vary Plný úvazek
týden
operátor výroby
Kontakt: e-mailem: <!--poslatEmail--> Pracoviště: Karlovy Vary. Obsluha strojů a výrobní linky, montáže. NJ výhodou.
ABRASMONT s.r.o. Karlovy Vary Plný úvazek
aktivní
Montér kovových konstrukcí, zámečník
Kontakt: osobně do 15.00 hod. Pracoviště: Nádražní 297, Pernink. Pracovní doba: 6.00 - 14.00 hod.
ENVOplus service, s.r.o. Nádražní 297, Pernink Plný úvazek
aktivní
ZEDNÍCI - OBKLADAČI
ZEDNÍCI - OBLADAČI - místo výkonu: celá ČR. Kontakt: tel. (kdykoliv přes den), e-mailem či osobně na adr. Praskolesy 129 (večer).
Ruslan Osiyuk Plný úvazek
aktivní
stavební práce
Pracoviště: Vojkovice 58 (bývalá porcelánka), osobně se hlásit ve Vojkovicích 58(proti OÚ), předem nutné telefonicky domluvit schůzku od 8.00 - 16.00 hod.na tel. p. Kvasnička <!--poslatEmail-->. Práce ve výškách, demoliční práce, ...
Caridad, s.r.o. 58, Vojkovice Plný úvazek