Volné pracovní místo  servisní bazénový technik

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Rád cestuješ, komunikuješ s lidmi a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe!
Požadujeme:
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časová flexibilita v sezónním období
  • znalost NJ výhodou
  • vyučen v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Poznámka: Všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme.
Nabízíme:
  • nástup možný ihned
  • mzdové ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
  • rádi tě zaškolíme
  • příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest
Pracovní náplň:
  • zajistit příslušný servis a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků
  • zabezpečení servisní činnosti
  • provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků, uvedení do provozu
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Servisní bazénový technik na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku servisní bazénový technik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Čejková z MACEK a SYN, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku servisní bazénový technik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.