Volné pracovní místo  Servisní mechanik/Servisní mechanička

Lokalita 239, Veselé
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Veselé č.p. použijte odpovědní formulář Děčín 2

Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro naši pobočku ve Veselé, okr. Děčín.

Co Vás čeká:
Hlavní náplní Vaší práce budou servis a opravy traktorů a zemědělských strojů. Budete se podílet na technické přípravě strojů k prodeji a předvádění prodávané techniky našim zákazníkům. Součástí Vaší práce bude také školení obsluhy strojů. S Vaším začátkem Vám pomůžeme, ale později očekáváme samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce.

Jak si Vás představujeme:
  • manuálně zručný týmový hráč s chutí do práce a ochotou učit se nové věci
  • aktivní, komunikativní a samostatná osobnost s prozákaznickou orientací
  • základní znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B, T
  • vzdělání v oboru opravář zemědělské techniky
  • předchozí praxe v zákaznickém servisu a zkušenosti s opravami zemědělských, silničních nebo stavebních strojů jsou pro Vás výhodou

Co vám můžeme nabídnout:
  • stabilní zaměstnání, pohodové kolegy, příjemné pracovní prostředí
  • měsíční odměny
  • 13. mzdu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců
  • příspěvek na svatbu
  • příspěvek při narození dítěte
  • dotované stravování
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • věrnostní odměny dle odpracovaných let
  • odměny dle životních jubileí
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelné vzdělávací kurzy pro zvyšování kvalifikace

Kontakt: Miloslava Žlůvová, tel. použijte odpovědní formulář (volat Po - Pá, 6:00 - 14:30), e-mail: použijte odpovědní formulář
Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Velice rádi se s Vámi seznámíme.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2024

Máte zájem o nabídku Servisní mechanik/Servisní mechanička?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miroslava Žlůvová z AGROZET České Budějovice, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní mechanik/Servisní mechanička

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.