Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mechanik ve strojírenství
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Mechanik ve strojírenství Zlín

Volné pracovní místo Servisní technici - mechanici

7.10.2016
DMGO s. r. o.
Místo pracoviště
Březovská 209, Kudlov, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Náplň práce – servis obráběcích strojů u klientů po celé ČR a SR, pravidelné prohlídky strojů, analýza problému a následně jeho řešení opravou
Výhody: telefon, PC, po zapracování možnost služebního telefonu, školení

Podobné nabídky práce

Obsluha CNC obráběcích soustruhů
Náplň práce: přesné broušení kovových dílů na konvenčních i NC bruskách Požadavky: pracovitost, Inovativnost, Aktivita
BONET industries a.s. Nábřeží 7037, Zlín Plný úvazek
týden
Strojní mechanik - zámečník.
Přijmeme pracovníka na montáž automatů a různých aplikací dle výkresové dokumentace. Požadavky: vyučen ve strojním oboru, praxe strojního zámečníka vítána. Výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na stravu, životní pojištění, zvý ...
TAJMAC-ZPS, a. s. třída 3. května 1180, Zlín Plný úvazek
aktivní
Montážníci ocelových hal
Místo výkonu - ČR dle místa montáže Náplň práce: montáž konstrukcí, opláštění, pomocné práce Požadavky: manuální zručnost, pracovitost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost, loajalita, trestní bezúhonnost Výhody: prem ...
Unihal s.r.o. tř. Tomáše Bati 1766, Otrokovice Plný úvazek
aktivní
Strojní mechanik.
Požadavky: samostatnost, čas. flexibilita, strojír. vzd. a praxe ve strojír. prům. výhodou. Benefity: podn. stravování, týden dovolené navíc.
Frema, a. s. třída 3. května 850, Zlín Plný úvazek
aktivní
Operátoři ve výrobě
Požadavky: střední vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, schopnost učit se nové věci, řidičské oprávnění pro VZV výhodou, kvalifikace v oboru: elektrikář, plastikář, strojní zámečník, mecha ...
Pipelife Czech, s. r. o. Kučovaniny 1778, Otrokovice Plný úvazek