Volné pracovní místo  Servisní technici pro středisko Mělník

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Do našeho týmu hledáme servisního technika:
Náplň práce:
Montáž a servis měřidel (bytových vodoměrů, kalorimetrů, měřičů tepla), odečty měřidel, administrativní činnost v rámci servisu. Práce v terénu (bytové a nebytové prostory). Technik pro správu bytů.
Požadujeme:
Vzdělání střední odborné s výučním listem - nejlépe technického směru. (výhodou znalosti z oboru instalatérského)
Manuální zručnost a pečlivost, zodpovědný přístup, loajálnost a flexibilnost, komunikační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B, výpis z rejstříku trestů.
Nástup: ihned
Nabízíme:
Podporu ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, zajímavou a perspektivní práci, stabilní zázemí úspěšné společnosti, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené.

Kontakt: e-mail: použijte odpovědní formulář , tel.: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.1.2024