Volné pracovní místo Servisní technici

1.7.2016
WIC-NET, s.r.o.
Místo pracoviště
Jaselská 722, Kolín IV, 280 02, Kolín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: montáž a servis CCTV, EZS, EPS, práce na telekomunikační síti, její rozvíjení a údržba, instalace, zprovoznění, oživování a zaškolení obsluhy se zařízením, servis a údržba již instalovaných zařízení, technická podpora zákazníků, identifikace a odstranění závad na zařízeních, objednávka náhradních dílů, pravidelný reporting, tvorba dokumentace. Práce ve výškách.
Požadujeme: platná vyhl. 50/78 Sb., min. §5 PODMÍNKOU, vzdělání technického směru nebo praxi na obdobné pozici, ŘP sk. B, technické myšlení, pečlivost práce, připravenost k dalšímu vzdělávání, odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost, technickou znalost anglického jazyka, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, prac.nasazení, manuální zručnost, zájem o obor, schopnost pracovat v týmu, schopnost naučit se vše potřebné k vykonávání této práce, znalost práce s počítačem – MS Office, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: práci na HPP a smlouva na dobu neurčitou, zajímavou a práci se špičkovými technologiemi, motivační finanční ohodnocení, mobilní telefon, stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti, práci v mladém kolektivu.
Kontakt e-mailem.