Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTRO A MaR

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Požadujeme: vzdělání- minimálně vyučení v oboru, řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: nástupní plat dle znalostí a praxe, osobní ohodnocení dle výkonu, zajímavou a perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí, odborné vzdělávání, zaměstnanecké benefity, možnost pracovního postupu.
Pracovní náplň: servis a opravy elektrických zařízení a systémů MaR.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, prémie dle výkonu, notebook, mobilní telefon.
Nástup: ihned.
V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail použijte odpovědní formulář Telefonický kontakt možný v době od 8:00-16:00 hodin.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.4.2024

Máte zájem o nabídku SERVISNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTRO A MaR?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Pavel Kříha, jednatel z TERMS CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SERVISNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTRO A MaR

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.