Volné pracovní místo  servisní technik - elektro

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

1. kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář

CO VÁS ČEKÁ?
  • servis a opravy vratové techniky (vrata, brány, ploty), protipovodňových a protipožárních systémů, apod. a uvedení instalovaného zařízení do provozu
  • nakládka, vykládka zboží a přeprava na místo servisu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
  • minimální požadované vzdělání - středoškolské bez maturity
  • řidičský průkaz - B
  • platný svářečský průkaz nebo vyhl. 50/78 Sb. v elektrotechnice
  • manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost

Zaměstnanecké výhody:
  • zázemí stabilní společnosti, moderní pracovní prostředí a dobrý tým kolegů a spolupracovníků
  • dobré platové ohodnocení a možnost růstu
  • kompletní zaškolení na pracovní pozici
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • vzdělávací kurzy a školení

Stručná charakteristika společnosti
Firma JaP-Jacina, s.r.o. je jedním z předních výrobců a dodavatelů kompletní vratové a nakládací techniky na tuzemském trhu, naše výrobky jsou určeny pro privátní i průmyslové využití s garancí prvotřídní kvality.
Další specializací naší produkce jsou také protipovodňové a protipožární výrobky a systémy.
Společnost JaP-Jacina sídlí v Mnichově Hradišti u Mladé Boleslavi a má pokrytí po celé České republice a na Slovensku a to díky pobočkám v Praze, Plzni, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Rychnově nad Kněžnou a díky dceřinné společnosti EuroJaP Slovakia s.r.o. v Bratislavě.
Informace o náboru
Ačkoli sídlo pobočky naší společnosti JaP-Jacina, s.r.o. je v Olomouci
(Neředínská 48, 779 00 Olomouc), místo výkonu práce je Ostrava a okolí

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.3.2016