Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK - IT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • komunikace s klienty a řešení jejich požadavků, obsluha systému helpdesk
  • servisní činnost SW a HW (instalace softwaru, hw komponent)

Požadavky:

  • znalost práce s PC
  • znalost PC komponent a základních periferií
  • výhodou znalost počítačových sítí, prostředí Microsoft Active Directory, DNS, DHCP, VPN
  • pozitivní přístup k práci, slušné vystupování
  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
  • dlouhodobou spolupráci s možností karierního růstu
  • práci v mladém kolektivu
  • telefon, pc / notebook, stravenky, auto

nformace o pozici:

Místo pracoviště: Plzeň, Radčická 60/40, Kalikovský mlýn
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou – 1rok, se zkušební dobou 3 měsíce, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016