Volné pracovní místo  Servisní technik plošin - Praha

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–36 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí a podnikající v oblasti mechaniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici servisního technika pro Prahu.

Co Vás čeká?

provádění diagnostiky závad, oprav, mytí a funkčních kontrol na určeném zařízení (buď na pobočce nebo v servisním středisku)
příprava techniky pro pronájem: zajištění funkčnosti v průběhu pronájmu, telefonické poradenství a poskytování zákaznického servisu
odhadování nákladů na opravy zařízení (včetně materiálů a náhrad. dílů)
práce podle dokumentace, vedení záznamů o údržbě, inventarizace svěřeného zboží a dodržování interních předpisů

Co od Vás očekáváme?

SŠ technického směru
znalost strojového zařízení a materiálů
praxe s diagnostikou a opravami ( = samostatné jednání)
uživatelská znalost PC
ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout?

jednosměnný provoz (7-16 h)
mzda od 24 000 Kč a příplatky za pohotovost
možnost odborných školení, dovolená navíc, cafeteria systém

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete prosím CV na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016