Volné pracovní místo  Servisní technik pro středisko Ústí n/L., výkon práce Praha a okolí

Lokalita Praha
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

KONTAKT : Alena Remešová, tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář - volat - Po - Pá, 8:00 - 12:00h, e-mail: použijte odpovědní formulář

Do našeho týmu hledáme servisního technika:

Náplň práce:

Montáž a servis měřidel (bytových vodoměrů, kalorimetrů, měřičů tepla), odečty měřidel, administrativní činnost v rámci servisu. Práce v terénu (bytové a nebytové prostory).

Požadujeme:

Vzdělání střední odborné s výučním listem - nejlépe technického směru. (výhodou znalosti z oboru instalatérského)
Manuální zručnost a pečlivost, zodpovědný přístup, loajálnost a flexibilnost, komunikační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B, výpis z rejstříku trestů.

Nástup: ihned

Nabízíme:

Podporu ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, zajímavou a perspektivní práci, stabilní zázemí úspěšné společnosti, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené.

Kontakt: e-mail: použijte odpovědní formulář , tel.: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář

Zaměstnanecké výhody : stabilní zázemí společnosti.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024