Volné pracovní místo  Servisní technik slaboproudých systémů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce: - servis systémů přímo u zákazníka - výstavba slaboproudých systémů - cestování za zákazníky z místa bydliště nebo z kanceláře firmy Požadavky:
Odbornost: Elektrikář (slaboproud, elektronika), mechanik, znalost IT výhodou Podmínkou: ŘP skupiny B, ochota cestovat po celé ČR, TRESTNÍ BEZÚHONNOST, výborná čeština, AJ výhodou, samostatnost, iniciativa, zájem o nové technologie, zájem o dlouhodobé zaměstnání, komunikativní a reprezentativní typ, chuť učit se nové věci a nové technologie

Práce na HPP/ŽL, plat v závislosti na praxi a zkušenostech, férový a přátelský přístup, jistý příjem a zázemí stabilní společnosti, firemní školení, odborná školení u dodavatelů, možnost seberealizace, firemní vozidlo, firemní mobil, kafetérie, možnost si napracovat hodiny, možnost zahraničních služebních cest, práce po celé ČR.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku Servisní technik slaboproudých systémů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Mikšan z ALTECH SERVIS, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní technik slaboproudých systémů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.