Volné pracovní místo  Servisní technik stavebních strojů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 34 000 Kč / měsíc

Náplň práce: provádět pravidelný servis a údržbu stavebních strojů, diagnostikovat závady hydrauliky, elektroniky, motoru a odstraňovat je, připravovat nové strojů před předáním zákazníkovi, spolupracovat s ostatními kolegy
Požadavky: škola technického směru, zkušenost v autoopravárenství nebo při opravách zemědělské či stavební techniky, logické myšlení, samostatnost ochota učit se novým věcem
Nabízíme: zaměstnanecké slevy na pronájem v půjčovně, možnost konzultovat opravy s pracovníky technické podpory, pravidelná školení na novinky v oboru, možnost získat speciální průkazy (VZV apod.), zázemí stabilní firmy, kvalitní pracovní pracovní pomůcky a oděvy

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování 150Kč/den
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní/životní pojištění, mobilní telefon, vzděl.kurzy, fir. akce

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.3.2024

Máte zájem o nabídku Servisní technik stavebních strojů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Vítězslav Kerouš z KEROUŠ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní technik stavebních strojů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.