Volné pracovní místo Servisní technik strojů a zařízení

21.5.2016
CESK, a.s.
Místo pracoviště
Jarní 1058/44, Maloměřice, 614 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Jestli splňuješ podmínky, pošli nám svůj životopis.

CESK, a.s. firma zabývající se vybavení restaurací, barů a restaurací hledá pracovníka na pracovní pozici:
SERVISNÍ TECHNIK – STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
Nenabízíme velké peníze, ani vysoké benefity. Nabízíme tvrdou a poctivou práci, a když ukážeš dobré výsledky, získáš lukrativní místo mezi elitou servisních techniků, pro špičkové světové značky.

Náplň práce:
servis a instalace cukrářských – pekařských strojů a ostatních gastronomických strojů a zařízení, zásobování
Požadujeme:
SŠ nebo vyučený s maturitou (technický obor)
technicky zdatný (opravy mechanické a elektrické) – slaboproud výhodou
profesionální vystupování, komunikativnost, spolehlivost, orientace na zákazníka
pracovitost, obětavost, časová flexibilita, samostatnost
časté pracovní cesty po ČR a SR
požadujeme ŘP skupina B (aktivní řidič)

Nabízíme:
Odpovědnou a zajímavou práci
Práci v úspěšné a dynamicky se rozvíjející společnosti
Stravenky/příspěvek na stravování
Mobilní telefon
Nápoje zdarma (káva, nealko)
Mladý kolektiv
Základní pracoviště – Brno-Maloměřice