Volné pracovní místo  Servisní technik v regionu Kopřivnice a okolí

Lokalita Kopřivnice
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA strojů pro region Kopřivnice a okolí.

Náplň práce:
provádění servisní činnosti přímo u zákazníka
udržování zákaznických kontaktů
technická podpora zákazníkům
vyhotovování servisních nabídek apod.

Pracovní doba: 7.00 – 15.30 hod
POŽADUJEME:
-SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika, slaboproud) nebo vyučen s maturitou (nejlépe automechanik se znalostí elektro)
-zkušenosti se servisem manipulační techniky nebo prací autoelektrikáře výhodou
-základní znalosti mechaniky, hydrauliky podmínkou
-uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
-řidičský průkaz skupiny B nebo C nebo T
-bydliště v daném regionu
-dobrý zdravotní stav
-základní znalost Nj nebo Aj výhodou
-přesnost, spolehlivost, logické a kombinační schopnosti

NABÍZÍME:
Nabízíme zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti na pracovní smlouvu, zajímavé finanční ohodnocení, systém firemních bonusů a benefitů, stravenky v hodnotě 100 Kč, 5. týden dodatkové dovolené, penzijní a úrazové pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, systém školení, teambuildingové akce.
Nástup: ihned, případně dohodou

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016