Volné pracovní místo  servisní technik vysokozdvižných plošin

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce:Servisní střediskoPraha 9,Praha +celá ČR v rámci výjezdů
Kontakt:Miloš Hanžl použijte odpovědní formulář
Požadavky:řidičský průkaz sk.C,min.B,E;Vyhláška 50/78Sb.(možná obnova),min.vyučení v oboru elektro s přehledem a praxí v opravárenství výtahů.Samostatný ,zodpovědný a aktivní přístup k plnění cílů,smysl pro týmovou práci.Práce s PC
Náplň práce:příprava techniky před pronájmem,zaškolení obsluhy na stavbě,zajištění funkčnosti stroje v průběhu nájmu)výjezdy),vedení příslušné dokumentace a kvalitní zákaznický servis.
Nabízíme:stabilní zázemí a výhody prosperující mezinárodní společnosti,přátelský kolektiv,odborná školení,možný profesní růst.
Doba určitá 1 rok (standard)-následně neurčitá.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Činnosti na technických zařízeních
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Obsluha stavebních strojů
  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 25.9.2015 do 31.12.2015