Volné pracovní místo  Servisní technik výtahů junior

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–21 000 Kč / měsíc

Místo výkonu: Praha, České Budějovice, Ústí nad Labem - práce v terénu po městě
Kontaktní osoba: Silvie Ondrušková, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

UCHAZEČI NUTNÉ NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: použijte odpovědní formulář

Náplň práce: prohlídky, opravy, odborné zkoušky výtahů pod dohledem zkušeného kolegy, komunikace se zákazníky, reportování
Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru mechanik zdvihacích zařízení nebo v elektro oboru, osvědčení pro práci v elektrotechnice (vyhl. 50, minimálně §5), ŘP "B", prozákaznický přístup, nadstandardní komunikační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, zájem dále se rozvíjet
Nabízíme: zázemí nadnárodní společnosti, motivující finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělání, zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními, zajímavé firemní benefity (sick days, příspěvek na penzijní pojištění a vzdělání, stravenky).

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.8.2015