Volné pracovní místo  Servisní technik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Strakonická č.p. 1151/2c, Hlubočepy, 150 00 Praha 5. Kontakt: Kohut Petr, e-mail: použijte odpovědní formulář - zaslání strukturovaného profesního CV.

Náplň práce: manuální práce se zbožím sportovního a fitness charakteru, kontrola, závoz, montáž, instalace a opravy fitness a sport. produktů, poradenství a seznámení uživatelů s instalovaným zařízením, denní operativa ve skladu, příp. na prodejně, vypravování zásilek pro PPL

Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, praxi v řízení motorových vozidel, manuální zručnost, zájem o techniku a techn. zařízení, příjemné vystupování, smysl pro přesnou a systematickou práci, pozitivní přístup k obchodování a komunikaci se zákazníky, uživatelsky MS Office nebo Open Office; trestní bezúhonnost, spolehlivost, kladný vztah k práci, důslednost a pečlivost při plnění zadaných pracovních úkolů

Výhodou: oborový přehled a osobní zájem o sortiment sport, fitness a návazné volnočasové aktivity

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, osobní a obratové prémie již od 2. měsíce zkušební lhůty HPP, zaměstnanecké slevy

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016 do 31.3.2017