Volné pracovní místo  Servisní technik

Lokalita Mladá Boleslav
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici servisního technika strojů pro oblast Mladá Boleslav-Mělník-Česká Lípa.

Co Vás čeká?

provádění servisní činnosti přímo u zákazníka
udržování zákaznických kontaktů
technická podpora zákazníkům
vyhotovování servisních nabídek apod.
pracoviště: v regionu Jičín, Mnichovo Hradiště, Mělník, Česká Lípa
pracovní doba: 7.00 – 15.30 hod

Co od Vás očekáváme?

SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika, slaboproud) nebo vyučen s maturitou (nejlépe automechanik se znalostí elektro)
základní znalosti mechaniky, hydrauliky podmínkou
uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
řidičský průkaz skupiny B/C/T
bydliště v daném regionu
dobrý zdravotní stav
přesnost, spolehlivost, logické a kombinační schopnosti
manuální zručnost, schopnost samostatné práce
ochota učit se, flexibilita, vysoké pracovní nasazení a loajalita

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti na pracovní smlouvu, zajímavé finanční ohodnocení, systém firemních bonusů a benefitů, stravenky v hodnotě 100 Kč, 5. týden dodatkové dovolené, penzijní a úrazové pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, systém školení, teambuildingové akce.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016