Volné pracovní místo  servisní technik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: Provádění kvalifikovaných oprav a údržby zařízení. Instalace nových systémů u zákazníků. Instalace a konfigurace SW. Testování a kontrola vyrobených zařízení. Vedení technické a servisní dokumentace. Školení zákazníků na provádění údržby.
Odborné požadavky: VŠ/ SŠ vzdělání elektrotechnika. Znalost elektro, vyhl. 50, paragraf 5 a vyšší.
Jazykové znalosti: AJ na komunikativní úrovni, komunikacie se zákazníky, RJ - výhodou.
Ostatní požadavky: Schopnost práce v týmu. Ochota cestovat, tuzemsko i zahraničí. ŘP sk. B. Trestní bezúhonnost. Zdravotní a psychická způsobilost.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.8.2016