Volné pracovní místo  šič/ka, švadlena - OZP

Firma W4P s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 400–18 000 Kč / měsíc

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: stříhání látek, šití, kompletace a balení zakázky
  • Požadujeme: zručnost a zodpovědnost
  • zkrácený úvazek 30 hodin/týdně, pracovní doba: Po-Pá (7:00 h - 13:30), případně lze upravit individuálně, možnost dohodnout pružnou pracovní dobu, PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
  • Benefity: 23 dní dovolené
  • Kontakt možný telefonicky Po - Pá, v čase 7:00 - 16:00 hod. (pan Mgr. Kucík, tel: použijte odpovědní formulář )

Benefity

  • Dovolená navíc - 23 dní

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku šič/ka, švadlena - OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Pavel Kucik MBA z W4P s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku šič/ka, švadlena - OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.