Volné pracovní místo Šička na stroji Strobell.

10.11.2016
ANKENA, s. r. o.
Místo pracoviště
K Farmě 497, Štípa, 763 14, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Hrubý plat
18 000 Kč - 22 000 Kč / měsíc
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 1.11.2016

Požadavky: zručnost, dobrá pracovní morálka, výhodou praxe v oboru šití textilu nebo obuvi.
Náplň práce: šití na obuvnickém šicím stroji Strobell.
Výhody: příplatek na stravování, dovolená 25 dní.
Telefonicky 8–14 hod.; osobně – K Farmě 497, Štípa, 8–14 hod.

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Jana Neumanová (ANKENA, s. r. o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti ANKENA, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ANKENA, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.