Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Šička
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Šička Zlín

Volné pracovní místo Šička - obsluha obuv. šicího stroje

19.7.2015
ATOB s.r.o.
Místo pracoviště
Chmelník 1178, Malenovice, 763 02, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: praxe v oboru – šití v obuvnické šicí dílně, zodpovědnost, flexibilita, schopnost učit se nové věci
Náplň práce: šití materiálu – dílců na sloupovém šicím stroji
Výhody: malý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
Pracovní doba: 6:00 – 14:30 hod. popř. dle dohody
Zájemci o pracovní místo se hlásit telefonicky nebo osobně v době od 9:00 do 14:00 hod.

Podobné nabídky práce

Šička obuvi,rukavic, textilu a podobně
Šití kožených, výrobků kromě obuvi i na zkrácenou pracovní dobu cca 30 hod týdně.
Jan Loch Jateční 523, Zlín Plný úvazek, Zkrácený úvazek
týden
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem. Náplň práce: šití kompletních výrobků, práce na stroji pro vysokofrekvenční svařování. Telefonicky 6:00 - 14:30 hod.
EGO Zlín, spol. s r.o. U Pekárny 438, Zlín Plný úvazek
týden
Šičky
Náplň práce: opravy obuvi a kožené galanterie, nevyučené zaučíme Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, flexibilita Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě. ...
Zdeněk Jakubů třída Tomáše Bati 5264, Zlín Plný úvazek
aktivní
Šička
Požadavky: vyučení v oboru šička, šička/výroba obuvi, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, vyučen či praxe v oboru šička, švadlena, krejčová, šití/výroba obuvi. Náplň práce: šití textilních, koženkových a kožených dílů pro ...
TOMATEX Otrokovice, a. s. tř. Tomáše Bati 1678, Otrokovice Plný úvazek
aktivní
Šička na stroji Strobell.
Požadavky: zručnost, dobrá pracovní morálka, výhodou praxe v oboru šití textilu nebo obuvi. Náplň práce: šití na obuvnickém šicím stroji Strobell. Výhody: příplatek na stravování, dovolená 25 dní. Telefonicky 8-14 hod.; osobně - K ...
ANKENA, s. r. o. K Farmě 497, Zlín Plný úvazek
aktivní
Šička pracovních rukavic
Výhody: stravenky, prémie Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně (areál ZD Olšava).
FIM s.r.o. 217, Sehradice Plný úvazek, Zkrácený úvazek