Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Šička
Lokalita:
Příbram
Zveřejnil:
Úřad práce Příbram
Může se Vám hodit:
Šička Příbram

Volné pracovní místo Šička/švadlena

5.1.2017
Kamýk Daunen s.r.o.
Místo pracoviště
179, Kamýk nad Vltavou, 262 63, Kamýk nad Vltavou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pozice: šička/švadlena
Požadavky

  • nižší střední odborné/střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru švadlena, krejčí, krejčová nebo vzdělání technického zaměření

Osobnostní předpoklady:

  • přesnost, pečlivost, flexibilita, kreativní přístup, týmový hráč, proaktivní přístup a schopnost efektivně řešit problémy, schopnost pozitivně přijímat změny

Náplň práce:

  • výroba péřových/synte­tických výrobků ve vícesměnném provozu

Zaměstnanecké slevy, příspěvek na dopravu, dotované podnikové stravování a nápoje, firemní akce, bonusy
Nástup možný ihned. Mzda: 13 000,– Kč.
Kontakt: Bendová Sonja Bc., tel.: poslat email , e-mail: poslat email
Místo výkonu práce:Kamýk Daunen s.r.o, Kamýk nad Vltavou č.p. 179.