Volné pracovní místo Skladníci - Rajhrad

15.7.2016
SMERO, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Stará pošta 980, Rajhrad, 664 61, Rajhrad
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

SKLADNÍCI – Rajhrad

chcete práci a pravidelný příjem? Pracujte u nás. Na skladové práce pro velkoobchod kancelářských potřeb příjmeme kolegy pro rozšíření týmu. Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás. Práce vhodná i pro OZP. Životopisy zasílejte na e-mail poslat email

Náplň práce:
Výdej a příjem zboží ve skladu.
Vychystávání zboží do zakázek.
Manipulace se zbožím.
Udržování pořádku na pracovišti.

Požadujeme:
Chuť učit se novým věcem.
Rychlé a efektivní řešení problémů.
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr – pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí v nové moderní budově.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

Zašlete životopis a napište název pozice – „skladníci“
e-mail: poslat email kontaktní osoba: Lenka Prokešová
Vybrané uchazeče/uchazečky budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)