Volné pracovní místo  SKLADNÍCI/ŘIDIČI

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:28/2/2024
Pracovní náplň:
  • Nakládka / vykládka kamionů
  • Příjem, výdej, manipulace a kontrola zboží
  • Náklad materiálu pomocí VZV zákazníkovi, podle potřeby i ručně
  • Rozvoz materiálu
  • Pomocné práce na skladě, udržování čistoty atd.
  • Spolupráce při inventurách skladových zásob
  • Spolupráce s dalšími složkami firmy.
Požadujeme:
  • SŠ nebo vyučen
  • Zkušenosti s řízením VZV (možnost zaškolení)
  • Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu (zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti)
  • Chuť pracovat, zodpovědnost, flexibilitu, předložení výpisu z RT
  • Komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu
  • Znalost stavebního materiálu výhodou
  • Požadujeme ŘP sk. B, aktivní řidič.
Nabízíme:
  • Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Po zapracování prémie dle obratu firmy
  • Stravenky
  • Přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
  • Nástup dle dohody.
Své životopisy zasílejte na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Po zapracování prémie dle obratu firmy
    • Stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 28.2.2024 do 28.2.2025

Máte zájem o nabídku SKLADNÍCI/ŘIDIČI?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Martin Lyčka z Stavebniny Holub, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SKLADNÍCI/ŘIDIČI

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.