Volné pracovní místo  SKLADNÍCI/ŘIDIČI

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:15/4/2024
Náplň práce:
  • skladové práce (příprava materiálu pro balení, předávání balíčků kurýrům, apod..)
  • pomocné práce ve výrobě (plnění lahví, stáčení vína, čištění nádob, apod..)
  • práce s paletovým vozíkem
  • manipulace s břemeny
  • příjem malých/velkých zásilek materiálu na sklad
  • rozvoz velkoobchodních objednávek
  • dále různé pojížďky (vyzvedávání objednávek, odvoz odpadu, apod..)
  • drobné práce a opravy ve skladu (stavba regálků, vrtání polic, výměna těsnění, apod.).
Pracovní doba:
  • ranní směny pondělí až pátek, 7:00-15:00 hod.
  • přesčasy dle objednávek a nutnosti výroby
  • Vánoční sezóna (listopad-prosinec): ranní a odpolední směny, víkendy.
Požadujeme:
  • spolehlivost a pracovitost
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost
  • přátelský přístup
  • ochotu pracovat přesčas
  • ŘP skup. B.
Výhodou:
  • zkušenosti s řízením dodávky.
Nabízíme:
  • různorodost
  • práci v mladé rostoucí firmě, kde se člověk nenudí
  • placené přesčasy
  • hrubou mzdu: 31000 Kč
  • měsíční bonusy až 3000 Kč
  • široký výběr firemních benefitů
  • nástup možný IHNED.
Kontaktní e-mail a osoba: Darina Lošonská, použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - měsíční bonusy až 3000 Kč

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku SKLADNÍCI/ŘIDIČI?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Darina Lošonská z Rybízák s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SKLADNÍCI/ŘIDIČI

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.