Volné pracovní místo Skladníci - transportéři

16.9.2016
Comac jobs s.r.o.
Místo pracoviště
Lužická 1237/29, Nový Jičín, 741 01, Nový Jičín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

z: 15.9.2016 Pro našeho klienta v Novém Jičíně hledáme zaměstnance na pozici skladníka – transportéra.
Požadujeme:

  • platný průkaz na VZV (ČSMM-L, třída I., II., druh W1, D)
  • praxe ve skladu výhodou (není podmínkou), dobrý zdravotní stav, ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, práci v moderním skladě s nejmodernější technikou, místo výkonu práce: Nový Jičín, platové podmínky 15.000 – 20.000 Kč,
  • příplatky dle Zákoníku práce, možnost nástupu ihned

Náplň práce: manipulace se zbožím a materiálem, kontrola zboží, nákladka a výkladka vozidel, příprava k expedici
Pracovní pozice obsazujeme průběžně, Pracovní poměr po dobu dočasného přidělení, předpoklad PP delší jak 3 měsíce
Kontakt: Bc. Monika drozdová, tel.: poslat email , e-mail: poslat email
Osobní schůzky ve dnech pondělí, středa, pátek v době od 08.00 do 16.00 hodin – v době od 12.00 do 13.00 hodin polední pauza!