Volné pracovní místo  Skladníci

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Společnost Megamoto s.r.o. - Oficiální distributor motopneu Michelin a Maxxis pro ČR hledá pro svou centrálu ve Slaném skladníka.
Požadujeme :
min. výuční list, řidičský průkaz skupiny B, 100 % spolehlivost, aktivní přístup k práci, čistý trestní rejstřík, základy práce na PC
Znalost problematiky auto / moto dílů (pneu) výhodou, zájem o motocykly / automobily
Náplň práce :
Příjem / výdej zboží (pneumatik + náhradních dílů na motocykly), práce se čtečkou čárových kódů, pečlivá evidence materiálu.
Bezchybná kompletace zásilek objednaných přes e-shop
Občas dovezení / odvezení pneumatik na určené místo dodávkovým vozem
Udržování čistoty a pořádku na pracovišti, další práce dle pokynů nadřízeného
Nabízíme :
Práci na hlavní pracovní poměr, zajímavou práci s kvalitními produkty,
Zázemí 100 % české firmy která je na trhu více jak 15 let
Zaměstnanecké výhody, rozvoj profesních znalostí, dobré mzdové ohodnocení,
Možnost profesního růstu

Své životopisy posílejte prosím na : použijte odpovědní formulář Nebo volejte P. Radek Říha použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016