Volné pracovní místo  Skladníci

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:13.10.2016, a.:2.11.2016.
Pracovní náplň: vykládka a nakládka kamionu, dovoz /odvoz materiálu do výroby a z výroby, obsluha VZV, ještěrky, vláčku a jiných potřebných zařízení.
Provoz: 8 hodinové směny (s volnými víkendy) .
Požadavky: platný průkaz VZV, praxe v oboru, chuť pracovat a spolehlivost.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Nabízíme:
  • ubytování: zajištěno, strhává se částka 1 500 Kč.
  • platové podmínky: nabízíme 87 Kč/hod .
  • příspěvek na stravu 30 Kč denně na jedno teplé jídlo.
  • doprava: zajištěný svoz zaměstnanců zdarma z Ostravy (ÚAN a Ostrava- Dubina) do/ z práce. + další příspěvek na dopravu.
  • odměny od mistra za kvalitu práce až 5000Kč.
  • odměny za pravidelnou docházku do práce.
  • odměny za 200 odpracovaných hodin v jednom měsíci.
Info.: na tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář od 8-16 hod., nebo na e-mail: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář
Výběrové řízení proběhne dne 10.11.2016 v 08:30 hodin na ÚP v Kopřivnici, místnost č. 369

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 31.10.2017