Volné pracovní místo  SKLADNÍK A SPRÁVCE OBJEKTU

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • nakládka a vykládka kamionů, úklid skladovacích hal, paletové hospodářství
  • vedení skladové evidence, inventury - hmotná zodpovědnost
  • komunikace s řidiči přivážejícími a odvážejícími zboží
  • drobné zámečnické a údržbářské práce na objektu
  • starost o zeleň v areálu objektu a přilehlých pozemcích
Požadujeme/předpoklady:
  • zdravotní způsobilost (manipulace s pytly až 50 kg), práce ve výškách (4 metry)
  • základní znalost práce s PC - uživatelsky (World, Excel a programové hospodářství, Outlook)
  • práce s vysokozdvižným vozíkem (nakládka a vykládka kamionů)
  • práce s křovinořezem, zahradní technikou, úklidovou technikou (Karcher)
  • znalost němčiny, angličtiny nebo polštiny výhodou
Adresa pracoviště: MSM pet care s.r.o., Dolní Řasnice 222, 464 01 Frýdlant
Klouzavá pracovní doba, pevná od 8:30 do 12:00 hod, zbývající dle příjezdu a nakládek/vykládek kamionů. Vedení konta pracovní doby. Služební telefon k dispozici.
Výhodou je bydliště v místě.
Základní plat 15.000 Kč + měsíční prémie dle vnitřního řádu
Dovolená 4 týdny.
Zájemci nechť zasílají svůj životopis na: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017