Volné pracovní místo  SKLADNÍK/SKLADNICE, ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV

Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 17 300–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Jičín.
Doporučenky je možno projednat na výběrovém řízení každou středu, od 9:00-15:00 na adrese Hradecká 816, Jičín (bývalý areál ČSAD).
Kontakt: Sykáček Radek, tel.: použijte odpovědní formulář (PO - PÁ v době od 8 - 16:30), e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň:
  • příjem zboží pomocí čtečky čárových kódů
  • vykládka a nakládka zboží pomocí VZV
  • vychystávání zboží
  • 3 směnný provoz
Požadujeme:
  • zdravotní způsobilost
  • aktivní přístup k práci
Nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaškolení a odbornou pomoc
  • možnost seberealizace a stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • svoz do zaměstnání na všechny směny zajištěn
  • odměny při pracovních výročích
  • možnost přijetí bez praxe
  • zajištění průkazu VZV
  • stravenky, firemní benefity
  • vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Bez vzdělání vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 12.3.2018