Volné pracovní místo  Skladník/ce

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s VZV a Retraky
DALŠÍ POŽADAVKY: zkušenost se skladovými prostory, spolehlivou a odpovědnou pracovní kázeň, zkušenosti se SAP systémem
NABÍZÍME: 13. mzda, 30.000,- Kč náborový příspěvek, 3 dny SICK DAYS, nadstandartní příplatky za práci přesčas/víkendu, čisté prostředí, osobní ochranné pracovní prostředky dle vlastního výběru, zaměstnanecké bonusy: závodní stravování, příspěvek na penz. připojištění, 25 dní dovolené, vzdělávání zaměstnanců - rozšíření kvalifikace atd.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Skladník/ce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Iveta Šprojcarová z CIMBRIA HMD, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Skladník/ce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.