Volné pracovní místo  Skladník

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Rozšiřujeme náš tým o skladníka expedice, distribučního centra a skladníka skladu polotovarů.
Náplň práce:
  • manipulaci se zbožím s použitím retraku a ručního paletového vozíku
  • fyzický příjem zboží z oddělení montáže, řádné zaskladnění do regálového systému
  • přípravu dodávek zboží a nakládku zboží dopravcům
  • předání dokladů k dodávkám přepravcům (řidičům)
  • potvrzení dokladů o převzetí od řidičů
  • provádí fyzickou inventuru výrobků
  • příjem a výdej zboží ze skladu hotových výrobků
  • správnou skladovou evidenci všech skladových pohybů

Požadavky:
  • znalosti na úrovni SOU/SŠ
  • průkaz na obsluhu VZV, obnovu zajistíme
  • úspěšná praxe ve výrobě výhodou
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužit na dobu neurčitou
  • možnost seberealizace v rámci svěřené oblasti
  • zaškolení na nabízenou pozici a podporu kolegů
odborné vzdělávání v oboru
  • stravenky/závodní stravování (jídelna v areálu)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017